Egzamin radcowski 2014 - zdawalność 92,8%

Miło nam poinformować, że zdawalność wśród osób uczęszczających na kurs edycji 2014 wyniosła 92,8% przy średniej krajowej 62% (źródło: ms.gov.pl).
Cieszymy się z Państwa sukcesu na egzaminie radcowskim i jesteśmy zadowoleni, że pomogliśmy Państwu w jego osiągnięciu. Wierzymy również, że wiedza zdobyta w trakcie trwania kursu przygotowującego do egzaminu zawodowego przyda się Państwu także jako świeżo upieczonym radcom prawnym.
Zespół Merentibus gratuluje oraz życzy powodzenia na dalszej/nowej drodze zawodowej i błyskotliwej, dynamicznie rozwijającej się kariery!

Kurs przygotowujący do egzaminu wstępnego na aplikacje prawnicze

Oferta kursu skierowana jest do absolwentów studiów o kierunku prawo i studentów ostatnich lat studiów prawniczych zamierzających kontynuować edukację prawniczą w ramach aplikacji radcowskiej, adwokackiej lub notarialnej. 
Celem kursu jest usystematyzowanie nabytej podczas studiów prawniczych wiedzy pod kątem konkretnych wymogów egzaminu wstępnego na aplikację radcowską, adwokacką lub notarialną. 
Szczegółowe informacje dotyczące cen, miejsca zajęć oraz czasu trwania kursu przygotowującego do egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką, radcowską lub notarialną dostępne są w zakładce Kurs na aplikacje prawnicze.

Kurs przygotowujący do egzaminu zawodowego

Celem kursu jest przekazanie i utrwalenie wiedzy i umiejętności, które mają decydujący wpływ na uzyskanie pozytywnego wyniku egzaminu radcowskiego oraz adwokackiego. 
Szczegółowe informacje dotyczące kursu przygotowującego do egzaminu zawodowego dostępne są w zakładce Egzamin radcowski/adwokacki.
Rekrutacja na nową edycję kursu rozpocznie się 19 sierpnia 2014 r.